dowolna

Kawalerki Piła - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

33 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

33 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Piła

Piła,wielkopolskie

249 000 zł36 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronna kawalerka na osiedlu Zielona dolina. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w trzypiętrowym budynku. Na metraż nieruchomości składają się: -pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bydgoska

Zamość,Piła

239 000 zł33 m² 7 166,42 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż przestronna kawalerka o pow. 33,35 m2 zlokalizowana w bloku na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konarskiego

Górne,Piła

1 000 zł30 m² 33,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja. Mieszkanie -kawalerka zlokalizowanana Os. Górnym w najbardziej Zielonej cześci Piły w pełni Umeblowana. Zabezpieczenie Mieszkania Domofon,Drzwi Anty -włamaniowe,.Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Popiełuszki

Śródmieście,Piła

98 000 zł30 m² 3 266,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż! Lokal o pow. 21,34m2 w kompleksie lokali usługowych Piła, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Piła

Górne,Piła

190 000 zł26 m² 7 335,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż kawalerka po generalnym remoncie, gotowa do zamieszkania! Piła, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Piła

Zamość,Piła

197 000 zł33 m² 6 024,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Piła - zamość Mieszkanie z balkonem na 3 piętrze o pow. użytkowej 29,60 m 2 składające się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju oraz przynależnej piwnicy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejskiego

Śródmieście,Piła

1 500 zł32 m² 47,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! najem okazjonalny! Mieszkanie w bloku z 2021 roku o pow. 31,68 m 2 Osiedle zamknięte na ul. Nowowiejskiego w Centrum! Kawalerka na II piętrze, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jadwigi

Jadwiżyn,Piła

1 150 zł38 m² 30,26 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem okazjonalny Do wynajęcia duże słoneczne mieszkanie 1 pokojowe z oddzielną jasną kuchnią, łazienką oraz loggią. Mieszkanie o łącznej pow. 38 mkw. Najem okazjonalny bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Piła

Piła,wielkopolskie

259 000 zł34 m² 7 513,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Piła - Zielona Dolina Przedmiotem oferty jest kawalerka o pow. całkowitej 34,47 m2. Mieszkanie znajduje się w nowym bloku na wysokim parterze. Mieszkanie częściowo umeblowane. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Staromiejska

Śródmieście,Piła

990 zł24 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w Pile Centrum po Kapitalnym Remoncie zdj. /Parter,Całkowicie Umeblowana,meble pokojowe,mebelki kuchenne +agd,mebelki i wyposazenie łazienki tak jak na zdj.Czynsz 999 zł.+ Opłaty za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kusocińskiego

Zamość,Piła

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! na wynajem! Klimatyczne mieszkanie 2 pokojowe na wysokim parterze z dużym balkonem! Piła, ul. Kusocińskiego! Mieszkanie o powierzchni 49 m 2 w budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piła

Śródmieście,Piła

900 zł35 m² 25,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Mieszkanie na wynajem! Piła Śródmieście! Powierzchnia 35,40 m 2 Przedmiotem oferty jest 1 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią usytuowane na II piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Piła

Zamość,Piła

179 000 zł26 m² 6 937,98 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na sprzedaż - osiedle Zamość w Pile. gotowa do zamieszkania niski czynsz dobra lokalizacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki położonej na osiedlu Zamość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Piła

Piła,wielkopolskie

259 000 zł34 m² 7 513,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! piła, zielona dolina Przedmiotem oferty jest kawalerka o pow. całkowitej 34,47 m2. Mieszkanie znajduje się w nowym bloku na wysokim parterze. Mieszkanie częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piła

Śródmieście,Piła

1 100 zł35 m² 31,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem! Piła Śródmieście! Powierzchnia 35,40 m 2 Przedmiotem oferty jest 1 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią usytuowane na II piętrze w bloku. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Piła

Koszyce,Piła

195 000 zł28 m² 7 078,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

R e Z E R W A C J A ! Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług eksperta kredytowego w Centrum Nieruchomości Gajewska. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Tczewska

Piła,wielkopolskie

165 000 zł25 m² 6 552,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 25,18 m2. Z uwagi na dobrą lokalizację, oraz niskie koszty utrzymania kawalerka idealnie nada się dla studenta lub studentki jak również dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piła

Piła,wielkopolskie

1 300 zł32 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Osobna kuchnia, duży pokój oraz wielka szafa w zabudowie w korytarzu, dodatkowo piwnica. Czysta, zadbana i słoneczna kawalerka o powierzchni ok.32m usytuowana na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wenedów

Piła,wielkopolskie

259 000 zł36 m² 7 194,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w najbardziej poszukiwanej lokalizacji w Pile Zielonej Dolinie. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kazimierza Wielkiego

Koszyce,Piła

1 300 zł25 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! na wynajem! Kawalerka os. Zielona Dolina! Wysoki parter! Balkon! Pow. 25 m 2! najem okazjonalny! Przedmiotem ogłoszenia jest kawalerka na ul. Kazimierza Wielkiego w Pile. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Piła

Górne,Piła

168 000 zł28 m² 5 936,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Piła - kawalerka na Osiedlu Górnym 1 duży pokój osobna kuchnia piwnica świetna lokalizacja miejsca parkingowe Mieszkanie ma powierzchnię 28,30 m 2 i położone jest na 4 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tczewska

Piła,wielkopolskie

235 000 zł36 m² 6 527,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opis ogłoszenia Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze świetnie ulokowanej kamienicy w Pile ( w pobliżu sklep biedronka, komunikacja miejska, dworzec pkp oraz galeria vivo ). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Piła

Górne,Piła

168 000 zł28 m² 5 936,40 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług eksperta kredytowego w Centrum Nieruchomości Gajewska. Słoneczna kawalerka na Osiedlu Górnym w Pile - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Piła

Podlasie,Piła

1 000 zł20 m² 50,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o pow. 19,61 m 2 do wynajęcia w Pile - Osiedle Podlasie. Parter / Umeblowane Najem okazjonalny na minimum rok! Mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Podlasie, blisko ścieżki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Promienna

Koszyce,Piła

250 000 zł31 m² 7 969,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż nowa komfortowa kawalerka W apartamentowcu na zielonej dolinie! 31,37 m 2 , balkon, klimatyzacja budynek onyx premium Szukasz nowoczesnego i komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Piła

Zamość,Piła

179 000 zł26 m² 6 937,98 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na sprzedaż - osiedle Zamość w Pile gotowa do zamieszkania niski czynsz dobra lokalizacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki położonej na osiedlu Zamość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Piła

Zamość,Piła

179 000 zł26 m² 6 937,98 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Piła Zamość - Kawalerka na sprzedaż gotowa do zamieszkania niski czynsz dobra lokalizacja Mieszkanie o powierzchni 25,8 m 2 znajduje się na 2 piętrze w bloku. Składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawelska

Zamość,Piła

210 000 zł38 m² 5 481,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1111

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług eksperta kredytowego w Centrum Nieruchomości Gajewska. Na sprzedaż , 2 pokojowe mieszkanie na Zamościu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Piła

Piła,wielkopolskie

1 350 zł31 m² 43,03 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem kawalerka Z wydzieloną sypialnią O pow. 31,37m2 wyposażona W klimatyzację oraz rolety zewnętrzne. Piła, zielona dolina Tytułem oferty jest nowa, wykończona pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Piła

Górne,Piła

950 zł28 m² 33,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Promocja ceny na czas trwania umowy! Calkowicie Umeblowane , Wynajem Min. na 2lata z mozliwoscia przedłuzania, na Umowe. Czynsz 950 zł z opłatami Administr. Media na liczniki według zuzycia /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard

Koszyce,Piła

245 000 zł31 m² 7 810,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowa komfortowa kawalerka W apartamentowcu na zielonej dolinie! 31,37m2, balkon, klimatyzacja, budynek onyx premium Szukasz nowoczesnego i komfortowego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rogozińska

Staszyce,Piła

229 000 zł36 m² 6 430,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie - kawalerka, parter, duża loggia, piła, staszyce mieszkanie dla samotnej osoby? młoda rodzina na start? A może inwestycja na wynajem? ta oferta nada się idealnie! Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotnicza

Górne,Piła

375 000 zł36 m² 10 510,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja! mieszkanie 2-pokojowe W apartamentowcu na ul. Lotniczej! Szukasz nowoczesnego i komfortowego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piła

Śródmieście,Piła

1 500 zł28 m² 52,82 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem! Wolne od zaraz! Umeblowana kawalerka w centrum Piły przy ul. Wodnej! VI piętro w bloku z windą, 1 pokój, loggia! Pow. 28,40 m 2 najem okazjonalny! Ogrzewanie z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Śródmieście

Śródmieście,Piła

1 200 zł26 m² 45,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! na wynajem! Kawalerka w centrum miasta! Parter! Pow. 26,11 m 2! Ogrzewanie i ciepła woda miejska! najem okazjonalny! wolne od 01.08.2023 roku! Rozkład mieszkania: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zamość,Piła

1 500 zł29 m² 51,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! na wynajem kawalerka w pile! I piętro, o pow. 29,39m 2 z balkonem najem okazjonalny! Wolne od 01 września 2023 roku! Nowe budownictwo na ulicy Kadetów. Nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górne

Górne,Piła

999 zł30 m² 33,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Promocja! Mieszkanie Całkowicie Umeblowane. Czynsz Administracyjny 999zł. + opłaty za Media na liczniki w/g zużycia tj. Prad , Woda zimna ,ciepła, smieci , co. Wynajem Min. 2lata na Umowe Gwarancja Ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górne

Górne,Piła

900 zł31 m² 29,03 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowana kawalerka (po remoncie) o pow. 31 m 2 na os. Górnym. Mieszkanie mieści się na parterze, składa się z pokoju o pow. 18 m 2 , kuchni 6 m 2 , łazienki 4 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jadwiżyn,Piła

1 100 zł31 m² 35,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka os.Jadwiżyn, ul.Łączna. Umowa w formie najmu okazjonalnego na minimum 1 rok! mieszkanie wolne od zaraz! I piętro, 30,90 m2, rozkład mieszkania: -duży pokój, -oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyspiańskiego

Górne,Piła

158 000 zł30 m² 5 302,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Rezrwacja! na sprzedaż! Kawalerka o powierzchni 29,8 m 2! Piła, ul. Wyspiańskiego! Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej! Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 3,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Piła

189 000 zł35 m² 5 338,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Piła - śródmieście Słoneczne mieszkanie o pow. użytkowej 35,40 m 2 znajdujące się na II piętrze bloku z zasobów psm L-W , Mieszkanie składa się z: - 2 oddzielnych pomieszczeń: 1).

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij