dowolna

Kawalerki Piła - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

35 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

35 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piła

Koszyce,Piła

1 350 zł33 m² 41,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo atrakcyjna, całkowicie wyposażona przestronna kawalerka na parterze bloku na Zielonej Dolinie w Pile Mieszkanie o pow. 32,6 m 2 z balkonem (usytuowane na wysokim parterze).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ofiar Katynia

Zamość,Piła

275 000 zł28 m² 9 727,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na Sprzedaż! Nowoczesne umeblowane mieszkanie- piła, ul. Ofiar Katynia! Przedstawiamy przytulną i nowocześnie wykończoną kawalerkę o powierzchni 28,72 m , z dużą piwnicą 7,74m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Piła

Śródmieście,Piła

185 000 zł28 m² 6 654,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Przytulna kawalerka w centrum Piły gotowa do zamieszkania lub jako inwestycja! Tylko jedno mieszkanie na piętrze. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27, 80 m + piwnica ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fałata

Piła,wielkopolskie

209 000 zł38 m² 5 456,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż jasne mieszkanie na pierwszym piętrze w centrum Piły Oferujemy na sprzedaż bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 38,30 m2 znajdujące się na 1 piętrze zadbanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Piła

Śródmieście,Piła

185 000 zł28 m² 6 654,68 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Piła

Śródmieście,Piła

197 000 zł29 m² 6 700,68 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe o pow. 29,40m2 I piętro, balkon, okna pcv Pokój dzienny o pow. ok. 19m2 z wyjściem na balkon Kuchnia 3,5m2 Łazienka 3,5m2 Czynsz z ogrzewaniem 300,- od osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piła

Śródmieście,Piła

1 650 zł38 m² 43,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w centrum Piły do wynajęcia! Mieszkanie w pełni wyposażone: zmywarka, pralka, płyta indukcyjna oraz piekarnik. Gotowe do wprowadzenia. Odstępne: 1600 zł / miesiąc, plus opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Piła

Piła,wielkopolskie

300 000 zł26 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa ,wykończona kawalerka z pełnym osprzętem tj.zmywarka,lodówka,pralka,suszraka itp. Położenie uam Kołobrzeska 10b Do mieszkania przynależy miejsce,parkingowe,komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Targowa

Piła,wielkopolskie

229 000 zł32 m² 7 074,45 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z balkonem o powierzchni 32,37 m , położone na 2. piętrze w budynku przy ul. Targowej w Pile. Nieruchomość wyróżnia się korzystnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Piła

Koszyce,Piła

229 000 zł36 m² 6 450,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam: przytulna, przestronna, umeblowana i wyposażona kawalerka o pow. 35,5m2, w apartamentowcu na Zielonej Dolinie. Na powierzchnię apartamentu składają się: salon - 21 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Piła

Śródmieście,Piła

197 000 zł29 m² 6 700,68 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe o pow. 29,40m 2 Piła ul. Towarowa. I piętro / balkon / okna pcv Rozkład pomieszczeń: pokój dzienny o pow. ok. 19m 2 z wyjściem na balkon, kuchnia o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kossaka

Zamość,Piła

350 000 zł30 m² 11 772,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż mieszkania, w nowym budownictwie, piła ulica Kossaka z dużym balkonem i pięknym widokiem na staw. Nowy apartamentowiec, z windą, rok budowy 2024. Mieszkanie jednopokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Piła

Śródmieście,Piła

1 250 zł26 m² 47,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem kawalerka Z balkonem, piła - śródmieście Tytułem oferty jest jednopokojowe mieszkanie z osobną kuchnią zlokalizowane na IV piętrze bloku w ścisłym centrum Piły. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Piła

Śródmieście,Piła

185 000 zł28 m² 6 654,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna kawalerka w centrum Piły, gotowa do zamieszkania lub jako inwestycja! Tylko jedno mieszkanie na piętrze. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27, 80 m + piwnica ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Piła

Podlasie,Piła

1 400 zł20 m² 71,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dyskretna perełka na Podlasiu w Pile Idealnie wyremontowany i wyposażony mini apartamencik o pow. 19,61 m 2 , na 1 piętrze 4-piętrowego bloku. Dopracowany z najmniejszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kaczorska

Piła,wielkopolskie

135 000 zł17 m² 7 941,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 17 m , położone na parterze budynku przy ul. Kaczorskiej w Pile. To propozycja dla osób, które szukają gotowego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śródmiejska

Śródmieście,Piła

1 200 zł35 m² 34,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka w ścisłym centrum Piły przy deptaku! ul. Śródmiejska! 3 piętro, balkon, blok Ogrzewanie miejskie! Pow. 34,54 m 2 Termin wydania do uzgodnienia! Przedmiotem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Piła

Jadwiżyn,Piła

222 000 zł38 m² 5 883,91 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja Przedmiotem oferty jest słoneczne 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,73 m 2 usytuowane na czwartym piętrze w wieżowcu z windą w Pile przy ul. Królowej Jadwigi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Piła

Śródmieście,Piła

195 000 zł29 m² 6 632,65 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 1-pokojowe o pow. 29,40m2 I piętro, balkon, okna pcv Piła, ul. Towarowa Pokój dzienny o pow. ok. 19m2 z wyjściem na balkon Kuchnia 3,5m2 Łazienka 3,5m2 Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard Piła

Zamość,Piła

244 000 zł26 m² 9 348,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż kawalerka o wysokim standardzie wykończenia na Zamościu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Piła

Śródmieście,Piła

185 000 zł28 m² 6 654,68 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kołobrzeska

Piła,wielkopolskie

375 000 zł41 m² 9 071,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w stylu loftowym o powierzchni 41,34 m , położone na pierwszym piętrze w Pile przy ul. Kołobrzeskiej. To przestrzeń, która od razu przyciąga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Śródmieście,Piła

1 200 zł28 m² 42,25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem kawalerka O pow. 28,40m2, parter piła - śródmieście umowa W formie najmu okazjonalnego Tytułem oferty jest mieszkanie w ścisłym centrum miasta o następującym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Piła

Piła,wielkopolskie

164 500 zł24 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja: przytulna kawalerka w centrum Piły na sprzedaż Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 23,50 m2 na czwartym piętrze niskiego, zadbanego bloku w centrum Piły. Doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bydgoska

Piła,wielkopolskie

279 900 zł28 m² 9 996,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż: nowoczesny apartament po generalnym remoncie, 1 piętro, balkon, prywatny parking Piła, ul. Bydgoska 9 Jeśli szukasz mieszkania, do którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Piła

Górne,Piła

154 000 zł23 m² 6 564,36 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przytulna kawalerka z pięknym widokiem na panoramę miasta. Osiedle Górne, VIII p. Powierzchnia mieszkania 23,46 m2 - duży pokój otwarty na przedpokój i kuchnię. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Zamość,Piła

1 200 zł20 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Na wynajem jasna, przytulna kawalerka w Pile! Umowa w formie najmu okazjonalnego na rok z obowiązkowym ubezpieczeniem oc najemcy. Wolne od 01.02.2025. W pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niemcewicza

Śródmieście,Piła

229 000 zł35 m² 6 468,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż przestronna kawalerka o pow. 35,40 m 2 z odrębną kuchnią, piła ul. Niemcewicza. Mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku dwupiętrowym. Do mieszkania nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Piła

229 000 zł35 m² 6 468,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż przestronna kawalerka o pow. 35,40 m2 z odrębną kuchnią, piła ul. Niemcewicza. Mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku, blok tylko dwu-piętrowy. Na mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niemcewicza

Śródmieście,Piła

235 000 zł35 m² 6 638,42 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jadwigi

Jadwiżyn,Piła

1 360 zł38 m² 35,79 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny. Na wynajem słoneczna kawalerka położona w bloku z windą na trzecim piętrze na Osiedlu Jadwiżyn, ul. Królowej Jadwigi w Pile. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Koszyce,Piła

1 200 zł32 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem! kawalerka - Zielona Dolina! Powierzchnia 31,8m2! najem okazjonalny! Kawalerka słoneczna, w pełni umeblowana (umeblowanie jak na zdjęciach). Wyposażona w sprzęt agd (lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niemcewicza

Piła,wielkopolskie

217 000 zł35 m² 6 129,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duża kawalerka pow. 35,4 m2. blok parter okna pcv ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej, zadbane, do wprowadzenia, w prosty sposób istnieje możliwość przerobienia na dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Tucholska

Zamość,Piła

220 000 zł18 m² 12 154,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż klimatyczne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 18,10 m , położone na parterze budynku przy ul. Tucholskiej w Pile. Kawalerka przeszła generalny remont, podczas którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Piła

Piła,mazowieckie

639 000 zł1 m² 639 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Hu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Piła

Górne,Piła

999 zł28 m² 35,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Parter/kawalerka całkowicie umeblowana. Os.Górne Piły okolice.W poblizu Markety, Banki, Poczta, Komunikacja Miejska. Wynajem na Umowe Min. 2 lata, dla 1-osoby niepalacej, bez zwierzat. Czynsz z Opł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zamość,Piła

1 050 zł35 m² 29,66 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dla pary bądź singla przestronne, jasne mieszkanie z obłędnym widokiem. Najem okazjonalny! Oferowana nieruchomość znajduje się przy ul. Śniadeckich na 8 piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Piła

Górne,Piła

159 000 zł26 m² 6 139 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - Kawalerka - Piła, osiedle Górne-" super cena " ( 159000 tys.) Kawalerka o powierzchni 25,9 m 2 , położonej na 1 piętrze w budynku wielorodzinnym po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Piła

1 100 zł33 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu(okazjonalny)! Przytulna, umeblowana kawalerka w centrum Piły! I piętro - powierzchnia 33 m 2! W skład mieszkania wchodzą: - oddzielny pokój z balkonem; - jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kadetów

Zamość,Piła

1 400 zł29 m² 47,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka w Pile o pow. 29,41 m 2 - Osiedle Zamość, ul. Kadetów. I piętro/ balkon/ komórka lokatorska Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w Pile, w przepięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Światowida

Koszyce,Piła

240 000 zł32 m² 7 547,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Przytulne i słoneczne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 31,80 m , zlokalizowane na I piętrze w nowszym bloku z 2001 roku, w Pile przy ul. Światowida - osiedle Zielona.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij