dowolna

Mieszkania Piła Osiedle Górne

109 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

109 ogłoszeń

275 458 zł32,03 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 32,03 m 2 z balkonem na Osiedlu Lotników II. Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim. Gwarancja ceny Dewelopera! Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

437 310 zł50,85 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja blok zlokalizowany na Osiedlu Górnym przy ul. Medycznej. Ten układ mieszkania dostępny jest na innych piętrach w cenie: II piętro - 8600zł/ m2 III piętro - 8650zł/ m2 IV piętro -.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł57,80 m² 9 775,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 Pokoje z Panoramą Miasta - Osiedle Górne, piła Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny design, funkcjonalność i widok nie na okna sąsiadów ? Odkryj przestrzeń na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

348 008 zł42,44 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2 pokojowe O pow. 42,44m2, II piętro, balkon nowa inwestycja deweloperska W pile os. Górne Rozkład pomieszczeń: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

490 195 zł62,05 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska W pile osiedle lotników II, ul. Kołobrzeska Mieszkanie 3-pokojowe z 2-balkonami o pow. 62,05 m2, i piętro o następującym układzie pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł35 m² 8 542,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Kawaler ka na sprzedaż piła - Osiedle górne! Pow. 35 m 2 , I piętro, balkon Idealne pod inwestycje! nowa niższa cena! Przedmiotem oferty jest przestronna kawalerka o pow. 35 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł68,86 m² 7 987,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Komfortowe, przestrzenne i gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł95,10 m² 5 993,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

a { text-decoration: none; color: #464feb; } tr th, tr td { border: 1px solid #e6e6e6; } tr th { background-color: #f5f5f5; } dwa poziomy - przestrzeń, której będą CI zazdrościć Dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem piła - górne mieszkanie 1-pok, 27m2, i piętro, loggia, winda, klimatyzacja! wynajem okazjonalny! Mieszkanie umeblowane ze sprzętem agd i klimatyzacją. -pokój ( kanapa, szafa wnękowa.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł68,98 m² 7 233,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie w Pile - 90 m przestrzeni, ul. Żeromskiego Szukasz miejsca, które wymyka się schematom typowych mieszkań w bloku? Odkryj przestronne, nowoczesne i w.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł65 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Twoja prywatna oaza przy ul. Mickiewicza w Pile - mieszkanie z widokiem na las. Szukasz miejsca, gdzie po pracy odetchniesz pełną piersią, a widok z okna ukoi Twoje zmysły? Mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 755 zł60,29 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, wykończone 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Górnym - wprowadzasz się od razu! Jeśli szukasz mieszkania, które nie wymaga remontów ani tygodni planowania - to jest oferta, którą naprawdę warto.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 037 zł66,39 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska II etap - piła ,górne osiedle widokowe mieszkanie 3 pokojowe O pow. 66,39M 2 W stanie deweloperskim (parter). Wykończenie lokali - stan developerski - ściany - tynki.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł39,70 m² 6 272,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na Sprzedaż lokal mieszkalnym z dużym balkonem położony na parterze w bloku przy ul. Asnyka! Obecnie mieszkanie używane jako gabinet lekarski. Mieszkanie o powierzchni 39,7 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł66,80 m² 8 005,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie z balkonem, windą i piwnicą osiedle Górne, ul. Kochanowskiego Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na cenionym osiedlu Górnym.

Szczegóły ogłoszenia

783 000 zł86,45 m² 9 057,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

NA sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe Z tarasem O pow. 86,45m2 piła os. Górne Tytułem oferty jest mieszkanie dwupoziomowe na ul. Kołobrzeskiej o następującym układzie pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł65 m² 7 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż w pełni umeblowane , przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na I piętrze zadbanego bloku na osiedlu Górnym. Pierwotnie czteropokojowe, dziś zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

756 213 zł91,11 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4-pokojowe w stanie deweloperskim o pow. 91,11 m2 Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 33,42 m2, - pokoju o pow. 13,50 m2, - pokoju 10,19 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł108,96 m² 12 389,87 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dwupoziomowy apartament przy ul. Kołobrzeskiej w Pile Przestrzeń stworzona dla osób, które chcą żyć pięknie, komfortowo i blisko natury. Otoczony lasami i spokojnymi terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

312 255 zł38,55 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,55 m z balkonem, zlokalizowane na Osiedlu Lotników II ul. Kołobrzeska. To doskonała propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

303 535 zł35,71 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja blok zlokalizowany na Osiedlu Górnym przy ul. Medycznej. Posiadamy W ofercie również inne mieszkania 2-3 pokojowe O zróżnicowanych układach! Ten układ mieszkania dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł72 m² 7 763,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, nowocześnie urządzone mieszkanie w Pile przy ul. Kondratowicza o powierzchni 72 m , położone na 3. piętrze. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

713 363 zł70,63 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 70,63 m 2 z balkonem o pow. 9,24 m 2 na panoramę miasta, na Osiedlu Lotników II. Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

335 826 zł41,46 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe na pierwszym piętrze w nowej inwestycji deweloperskiej w Pile, na osiedlu Lotników II, przy ul. Kołobrzeskiej 10. Mieszkanie o powierzchni 41,46 m obejmuje salon.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł41,26 m² 9 815,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem a w cenie: miejsce postojowe oraz komórka lokatorska. Funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 41,26 m , cena 405.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł33,19 m² 57,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem mieszkanie 2 pokojowe, II piętro, balkon, winda piła, os. Górne umowa W formie najmu okazjonalnego Tytułem oferty jest komfortowe mieszkanie na monitorowanym osiedlu o następującym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 630 zł66,10 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim o pow. 66,10 m2 Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 24,93 m2, - pokoju o pow. 13,50 m2, - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 760 zł72,22 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3 pokojowe O pow. 72,22m2, II piętro, balkon nowa inwestycja deweloperska W pile os. Górne Rozkład pomieszczeń: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł47,20 m² 8 347,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie 3 pokojowe na Osiedlu Górnym w Pile - gotowe do zamieszkania Ta oferta to idealna propozycja dla rodziny, która szuka wygody, funkcjonalności i bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł61,46 m² 30,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piła Osiedle Górne Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,46 m 2 II piętro, duży balkon, miejsce postojowe. Umowa najmu w formie najmu okazjonalnego! Lokal dostępny od 1 lipca! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 798 zł63,94 m² 8 598,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja blok zlokalizowany na Osiedlu Górnym przy ul. Medycznej. Posiadamy W ofercie również inne mieszkania 2-3 pokojowe O zróżnicowanych układach! lokalizacja - dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł160,28 m² 12 166,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

NA sprzedaż apartament O pow. 160m2 Z ogródkiem piła, os. Górne jedyne takie mieszkanie W pile! loftowy klimat Z podkreśleniem oryginalnych materiałów konstrukcyjnych budynku.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł83 m² 6 265,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogrodem i garażem - Osiedle Górne, przy lesie Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 83 m , usytuowane na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 000 zł63,94 m² 9 008,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania - stan deweloperski, piła - osiedle górne Mieszkanie 3 pokojowe 63,94m 2 IV piętro, balkon, winda Nowa inwestycja blok zlokalizowany na Osiedlu Górnym przy ul. Medycznej. Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

313 649 zł36,26 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja blok zlokalizowany na Osiedlu Górnym przy ul. Medycznej. Ten układ mieszkania dostępny jest na innych piętrach w cenie: II piętro - 8650zł/ m2 III piętro - 8650zł/ m2 IV piętro -.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł36,10 m² 7 174,52 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż duża kawalerka na górnym w nowszym bloku parter Z dużym balkonem! Oferujemy do sprzedaży dużą kawalerkę o powierzchni 36,10m2 , zlokalizowaną w bloku na parterze przy.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł95,10 m² 5 993,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

N a sprzedaż mieszkanie 2-poziomowe Z balkonem, pow. 95,1m2 piła - os. Górne Tytułem oferty jest słoneczne mieszkanie o następującym układzie pomieszczeń: parter: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł69,27 m² 9 513,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowe mieszkanie na osiedlu górnym! pow. 69,27 m 2 - salon z aneksem kuchennym i 3 pokoje II piętro, winda, duży balkon! Ta nietuzinkowa nieruchomość znajduję się w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł43,80 m² 8 881,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Piła os. Górne ul. Żeromskiego Na sprzedaż eleganckie i stylowe, umeblowane i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe Mieszkanie zostało wykończone i urządzone w jasnych.

Szczegóły ogłoszenia

217 000 zł35,70 m² 6 078,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 2 - pokojowe ok. 37 m - Osiedle Górne Z dużą loggią, osobną kuchnią i potencjałem aranżacyjnym. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 37.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł57,80 m² 9 775,09 zł/m²

 

 

 

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.