dowolna

Biura Piła - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

43 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

43 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Biuro klimatyzowane Piła

Piła,wielkopolskie

65 zł/m²20 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dzień Dobry, oferujemy od 20-300m2 powierzchni użytkowej na wynajem. Proszę o kontakt telefoniczny Udogodnienia dla najemców Dostęp do wody w pomieszczeniach Wysokie pomieszczenia zapewniające.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Witaszka

Piła,wielkopolskie

70,02 zł/m²22,78 m² 1 595 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy na I piętrze o pow. 22,87 m2 - gotowy do najmu. Brak opłat za powierzchnię wspólną. Powierzchnia zlokalizowana jest na I piętrze nowoczesnego biurowca klasy A, vis.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

45 zł/m²60 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia elegancki lojal użytkowy W świetnej lokalizacji Oferujemy do wynajęcia nowoczesny i funkcjonalny lokal użytkowy po remoncie, wykończony w wysokim standardzie. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł281,80 m² 2 306,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na sprzedaż - ścisłe centrum Piły 281,8 m2 | dwupoziomowy | platforma schodowa dla np | duży parking | potencjał rozbudowy obiektu Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

50 zł/m²119 m² 5 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Piła - lokal usługowo-handlowy do wynajęcia 119 m , ul. Staromiejska, duże witryny, centrum miasta idealna lokalizacja - jeden z najlepiej rozpoznawalnych adresów w Pile imponujące.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł114,40 m² 6 555,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal usługowy w budynku wolnostojącym - doskonała inwestycja! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego lokalu usługowego, położonego w wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł89 m² 6 168,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Świetna lokalizacja - główna I ruchliwa ulica miasta Piła, ul. Bydgoska lokal wolny od zaraz Lokal użytkowy o powierzchni 89 m.kw. usytuowany w parterze głównego ciągu handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

51,69 zł/m²69,64 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w Pile - parter, wejście z ulicy Na wynajem funkcjonalny lokal zlokalizowany w kamienicy przy jednej z głównych ulic Piły, w miejscu o dużym natężeniu.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²51,17 m² 2 047 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy na wynajem o powierzchni 51.17 m2. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Lokal znajduje się na 1 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²17,58 m² 440 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta wynajmu lokalu użytkowego Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 17,58 m , zlokalizowany na czwartym piętrze budynku przy ul. Sikorskiego 33 , będącego siedzibą Pilskiej.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²25 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Nowoczesne pomieszczenie na wynajem w Pile na osiedlu Jadwiżyn Szczegółowy opis nieruchomości: przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu lokalu usługowego o powierzchni 25 m 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

35,71 zł/m²56 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy zlokalizowany w samym sercu miasta Piła, przy jednej z głównych arterii - ulicy 11 Listopada. Lokal położony jest na niskim parterze, bezpośrednio wzdłuż długiej.

Szczegóły ogłoszenia

46,35 zł/m²17,26 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Funkcjonalny lokal 17 m w samym centrum Piły - przy Merkurym Szukasz miejsca na biuro lub gabinet, do którego każdy trafi bez trudu? Na wynajem lokal o powierzchni 17,26 m , usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²28,26 m² 707 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta wynajmu lokalu użytkowego Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 28,26 m , zlokalizowany na trzecim piętrze budynku przy ul. Sikorskiego 33 , będącego siedzibą Pilskiej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł66,90 m² 4 469,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

D o B R A L O K A L I Z A C J A - R U C H L I W A U L I C A Piła, ul. Piekarska Lokal użytkowy idealny na handel, usługi, biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²622,66 m² 16 812 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:-

DO wynajęcia 623 m 2 powierzchni biurowych pomieszczenia biurowe, socjalne, serwerownia Możliwość wynajęcia również pojedynczych pomieszczeń! Piła Motylewo obok drogi krajowej nr 11 Do.

Szczegóły ogłoszenia

12 zł/m²502 m² 6 024 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w ścisłym centrum Piły. Zapraszamy do rozmowy dot. warunków najmu i wysokości odstępnego! lokal W bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy głównej arterii miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

40,54 zł/m²37 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Na wynajem budynek biurowo- usługowy zlokalizowany w Pile przy ul Młodych- śmiłowska - Budynek usługowo - biurowy , parterowy wolnostojący o powierzchni 37 m2 z dachem płaskim krytym.

Szczegóły ogłoszenia

17,84 zł/m²145,16 m² 2 590 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Na wynajem lokal usługowy o pow. 145,16 m2 Piła ul. Zygmunta Starego. Do dyspozycji 6 pomieszczeń biurowych część socjalna (łazienka + wc) oraz hol. - biuro 28,34 m2 - biuro 12,22 m2 - hol 23,96.

Szczegóły ogłoszenia

37,21 zł/m²43 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy na wynajem Piła, ul. Śródmiejska - 43 m , centrum miasta, budynek z windą Szukasz lokalu w świetnej lokalizacji, który zapewni wygodę zarówno pracownikom, jak.

Szczegóły ogłoszenia

40,88 zł/m²66,04 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Piła - Śródmieście Lokal użytkowy o powierzchni 66,04 m.kw. usytuowany na parterze kamienicy w ciągu handlowo - usługowo - mieszkalnym Do tej pory lokal długoletnio i z powodzeniem był.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

150 000 zł91 m² 1 648,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy w budynku mieszkalnym na terenie osiedla mieszkaniowego. Lokal użytkowy o powierzchni 90,53 m 2 położony w budynku mieszkalnym. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

25,03 zł/m²142,05 m² 3 555 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje na wynajem lokal użytkowy o pow. 142,05 m2 mieszczący się w budynku, przy ul. Zygmunta Starego w Pile. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 zł/m²213 m² 2 662 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na wynajem Z ogromnym potencjałem wspaniałe, klimatyczne wnętrze z widokiem na miasto - ścisłe centrum Piły - Na wynajem lokal o powierzchni 213 m 2 w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł72,44 m² 6 488,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Funkcjonalny lokal 72,44 m - idealny na gabinety lub biuro - Piła, ul. Staromiejska Szukasz miejsca na własną praktykę lekarską, kancelarię lub biuro projektowe? Wykorzystaj potencjał wysokich.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²49,50 m² 2 970 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal - do wynajęcia 49,5 m2 Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu ekskluzywnego lokalu w świetnej lokalizacji. Niezwykle przestronny lokal usługowy o łącznej powierzchni 49m. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

15,38 zł/m²130 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy 130 m na wynajem - Piła, os. Zamość, ul. Okólna / Młodych Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 130 m w Pile, zlokalizowany na osiedlu Zamość , przy ruchliwym.

Szczegóły ogłoszenia

48,28 zł/m²145 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Luksusowe lokale w centrum Piły - oferta dla wymagających W samym sercu Piły dostępne są cztery odrębne lokale o różnych powierzchniach, zaprojektowane przez cenioną projektantkę.

Szczegóły ogłoszenia

56,25 zł/m²32 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w Pile - parter, 32 m 2, 2 pomieszczenia, wejście z ulicy Na wynajem funkcjonalny lokal zlokalizowany w bloku przy jednej z głównych ulic Piły. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

70,46 zł/m²85,15 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy na 2 piętrze nowego budynku użytkowego zlokalizowany przy Al. Powstańców Wielkopolskich. Wyjątkowa lokalizacja z doskonałym sąsiedztwem oraz przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł93,32 m² 6 215,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dostępny od zaraz: odnowiony lokal 93 m w sercu Piły - ul. Kilińskiego Szukasz solidnej bazy dla swojego biznesu w miejscu, które żyje przez cały dzień? Na sprzedaż trafia wyjątkowo ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

42,86 zł/m²28 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajmu! lokal użytkowy O pow. 28 M 2 usytuowany na półpiętrze! pasaż przy ul. Wojska Polskiego! Rozkład lokalu: - pomieszczenie główne o pow. 28m 2 Łazienka na korytarzu -.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł36,50 m² 5 452,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż lokal użytkowy O pow. 36,5m2 piła - zamość Tytułem oferty jest lokal przy ul. Roosevelta. W sąsiedztwie znajdują się liczne lokale handlowe i usługowe. Główna sala.

Szczegóły ogłoszenia

33,71 zł/m²89 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

27,02 zł/m²41,90 m² 1 132 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

DO wynajęcia biuro 41,9 m 2 Możliwość wynajęcia również sąsiednich pomieszczeń! Piła Motylewo obok drogi krajowej nr 11 Do wynajęcia biuro składające się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

34,80 zł/m²28,45 m² 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 28,45 m2 w Pile przy ul. Bydgoskiej. Bardzo dobra lokalizacja: w pasażu innych lokali biurowo, handlowo-usługowych, przy ruchliwej ulicy Roosevelta.

Szczegóły ogłoszenia

65,36 zł/m²16,83 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem! Nowoczesny lokal usługowo-biuro w centrum Piły - idealne miejsce dla Twojego biznesu! Do wynajęcia jasny i przestronny lokal usługowo-biuro o powierzchni 16,83 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł290 m² 3 444,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Na sprzedaż - lokal użytkowy w centrum osiedla, piła Cena: 999 000 zł Powierzchnia użytkowa: 230 m Powierzchnia całkowita: ok. 290 m Opis nieruchomości: na sprzedaż oferowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

69,07 zł/m²9,99 m² 690 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na wynajem | 9,99 M2 | piła, ul. Bydgoska Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 9,99 m2 (lokal 1), idealne na małe biuro lub punkt usługowy. Lokal znajduje się na I piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

5,26 zł/m²222,40 m² 1 170 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Lokale użytkowe na wynajem - Piła, ul. Wawelska Na wynajem lokale użytkowe o powierzchni od 26 m do 68 m , z możliwością wynajęcia całej dostępnej powierzchni 222,20 m .

Szczegóły ogłoszenia

9 zł/m²57,62 m² 519 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta wynajmu lokalu użytkowego Lokalizacja: piła, ul. Bolesława Prusa 22 (piwnica budynku). Do wynajęcia lokal użytkowy zlokalizowany w piwnicy budynku przy ul. Bolesława Prusa 22 w Pile.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij