Lokal handlowy Piła

Śródmieście, Piła, wielkopolskie

  • 54,05 zł/m²
  • 46,25 m²
  • 2 500 zł

Zdjęcie

Michał Grześkowi...

Skontaktuj się

Lokal handlowy Piła

Śródmieście, Piła, wielkopolskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

54,05 zł/m²

46,25 m²

2 500 zł

Lokal handlowy Piła

Zaktualizowane: 15 maja 2026

54,05 zł/m² 46,25 m² 2 500 zł

Przeznaczenie:
handlowo-usługowe
Pomieszczenia:
2

Pomieszczenia:

2

Parking:

-

Rodzaj wejścia:

z ulicy

Rodzaj budynku:

blok mieszkalny

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 500 zł (54,05 zł/m²)
  • Dostępny: natychmiast
  • Charakterystyka lokalu: 46,25 m², 2 pomieszczenia; stan: dobry
  •   wejście z ulicy, witryna
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  •   przeznaczenie handlowo-usługowe
  • Rozkład lokalu: piętro 0, jednopoziomowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: do uzgodnienia
  • Media: woda; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnych miejsc parkingowych

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Lokal handlowo - usługowy w bardzo ruchliwym punkcie z doskonale widoczną witryną! Piła - centrum

Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowy w samym centrum Piły przy jednym z głównych ciągów komunikacyjnych.
Rewelacyjna lokalizacja pod względem przepływu Klientów. Lokal o dużym potencjale, doskonale nadaje się na usługi, handel lub gastronomię. W lokalu wydzielona jest sala sprzedaży (24,65 m 2 ), zaplecze (17,08 m 2 ) WC (2,08 m 2 ) korytarz (2,44m 2) . (...)

Agent

Michał Grześkowiak

538 211...

538 211 418

538 211 418

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

538 211...

538 211 418

538 211 418

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została