Działka, ul. Zygmunta Starego

Zygmunta Starego, Piła, wielkopolskie

  • 6 800 zł
  • 2 253 m²
  • 3,02 zł/m²

Zdjęcie

Laura Owczarek

Skontaktuj się

Działka, ul. Zygmunta Starego

Zygmunta Starego, Piła, wielkopolskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

6 800 zł

2 253 m²

3,02 zł/m²

Działka, ul. Zygmunta Starego

Zaktualizowane: 21 maja 2026

6 800 zł 2 253 m² 3,02 zł/m²

• Typ oferty: wydzierżawię działkę
  • Czynsz dzierżawny: 6 800 zł (3,02 zł/m²)
  • Działka: 2 253 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona

Lokalizacja

Opis nieruchomości

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do najmu utwardzony plac o powierzchni 2253 m² z dostępem do torów na działce o numerze ewidencyjnym 29/10 w Pile.

Cena: 6 800,00 zł netto/m-c - do negocjacji. Dostępność lokalu: od zaraz .

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji. Osoba kontaktowa: Laura Owczarek, tel. (...)

Agent

Laura Owczarek

601 225...

601 225 861

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Laura Owczarek

601 225...

601 225 861

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości