Ogłoszenie archiwalne

Dom

Mickiewicza, Górne, Piła, wielkopolskie

  • 685 000 zł
  • 217,60 m²
  • 3 147,98 zł/m²

Dom

Mickiewicza, Górne, Piła, wielkopolskie

zaktualizowane:
17 stycznia 2022

685 000 zł

217,60 m²

3 147,98 zł/m²

Dom

Zaktualizowane: 17 stycznia 2022

685 000 zł 217,60 m² 3 147,98 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
6
Powierzchnia działki:
389 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
1982

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

6

Powierzchnia działki:

389 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

1982

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 685 000 zł (3 147,98 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 217,60 m² (124 m² powierzchni użytkowej), 6 pokoi (5 sypialni), 2 łazienki; stan: dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1982
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: papa
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Działka: 389 m²
  •   kształt: nieregularny; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (10 m²)
  • Wyposażenie: dom umeblowany, płyta gazowa / elektryczna, lodówka
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: wanna, prysznic, oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: piec
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Audyt energetyczny: nie
  • Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż przestronny i ciekawy dom w Pile, os. Górne.
O powierzchni użytkowej 124 m 2 (powierzchnia całkowita wynosi 217 m 2 ).
Woda i kanalizacja miejska, ogrzewanie własne - piec na pellet z 2019 roku.
Garaż w bryle budynku.

Z uwagi na praktyczny układ domu nieruchomość stanowi idealne miejsce do zamieszkania dla rodziny wielopokoleniowej. Dom daje wiele możliwości do własnej aranżacji. (...)

Kontakt

Agent

Joanna Kubera

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.